KOLOROWY DZIEŃ
Dzień Dziecka już za nami! W Naszej Szkole to święto było bardzo kolorowe. Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Barbary Beruś-Kluki zorganizował Kolorowy Dzień. Z tej okazji na szkolnych korytarzach zrobiło się jeszcze weselej, a z twarzy dzieci nie schodził uśmiech. Uczniowie przynieśli również swoje ukochane pluszaki, misie i inne przytulanki. Dziękujemy wszystkim za włączenie się w tę barwną inicjatywę.






WYCIECZKI KLASY 1A
KONKURS PIĘKNEGO PISANIA DLA KLAS 2-3
DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C