Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

KOMERS ÓSMOKLASISTÓW

03-06-2023 7:58 imprezy i uroczystości

W piątkowy wieczór najstarsi uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w komersie zorganizowanym na zakończenie nauki w szkole podstawowej. Uroczystość w restauracji „White House” rozpoczęła się o godz. 16.00 i trwała aż do północy. Podczas niej, oprócz Ósmoklasistów, obecni byli także: Pani Dyrektor Edyta Zaczek, Pani Wicedyrektor Jolanta Olejak-Bogaczyk, Pan Wicedyrektor Grzegorz Wójtowicz, Wychowawcy: Pani Katarzyna Kanik-Dendys, Pani Agnieszka Krywult, Pani Dorota Kaczmarczyk-Robak, Pani Joanna Krehut, Pani Dorota Wojdyła-Kondracka, Pani Monika Hutyra oraz przedstawiciele Rodziców. Dopełnieniem wspaniałej atmosfery oraz pysznego jedzenia była świetna muzyka serwowana przez didżeja, który nie szczędził wielkich przebojów, choć pojawiły się również dynamiczne nowości. Nic więc dziwnego, że młodzież aż rwała się do wspólnej zabawy! W przerwach pomiędzy tańcem na wszystkich czekały smaczne przekąski, rozmowy na leżakach oraz spacery w przepięknym ogrodzie. Wielką atrakcją okazała się fotobudka, dzięki której uwiecznione zostały najwspanialsze momenty. Świetna organizacja imprezy zagwarantowała, że każdy wyszedł z niej zadowolony i pełen pozytywnych wrażeń.