Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

KOMUNIKAT – ZAPISY DO ŚWIETLICY NA ROK SZKOLNY 2024/2025

28-05-2024 6:45 KOMUNIKATY

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem zgłoszenia ucznia do świetlicy na kolejny rok szkolny dokonują rodzice/opiekunowie prawni w terminie od 1 do 15 czerwca poprzez wypełnienie karty zgłoszenia dziecka do świetlicy. Karty zgłoszenia dostępne są w wersji papierowej w sekretariacie szkoły oraz w wersji elektronicznej na szkolnej stronie internetowej (https://www.sp32bb.pl/swietlica). Wypełnioną kartę zgłoszenia dziecka rodzic/opiekun prawny składa w wersji papierowej w sekretariacie szkoły do dnia 15 czerwca.

Rodzice/opiekunowie dziecka rozpoczynającego naukę w klasie pierwszej dokonują zgłoszenia dziecka do świetlicy w ciągu trzech dni roboczych od dnia zebrania, na którym są informowani o organizacji pracy szkoły.