Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

KOMUNIKAT – ZAPISY NA OBIADY NA ROK SZKOLNY 2024/2025

29-05-2024 6:35 KOMUNIKATY

W dniach 3 czerwca – 14 czerwca odbędą się zapisy na obiady na kolejny rok szkolny. Karty zgłoszenia dostępne są w wersji papierowej u ajentki (kuchnia szkolna) lub w wersji elektronicznej na stronie internetowej szkoły (https://www.sp32bb.pl/obiady). Wypełnioną kartę zgłoszenia dziecka rodzic/opiekun prawny składa w wersji papierowej u ajentki (kuchnia szkolna) do dnia 14 czerwca 2024 r.