KONKURS KULINARNY
W ramach Ogólnopolskiego Programu „Trzymaj Formę” zachęcamy uczniów do konkursu kulinarnego – "Potrawa jednogarnkowa".
Zadaniem uczniów jest przygotowanie zdrowej i pełnowartościowej potrawy według przepisu, który w wersji elektronicznej wraz ze zdjęciami wykonanego dania przesyłamy do pani Aldony Słonki lub do pani Sabiny Bysko.
Na zwycięzców czekają cenne nagrody m.in.: wejście do Centrum Wspinaczkowego PRIMAROCA oraz wejścia do Studia Filmów Rysunkowych.
Konkurs trwa do 04.04.2025
Serdecznie zapraszamy do udziału!






ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
WYCIECZKA KLASY III B
„JEDNO ŻYCZLIWE SŁOWO LUB GEST MOŻE ZMIENIĆ CAŁY D...