KONKURS NA MATEMATYCZNĄ PISANKĘ – GŁOSUJEMY!

09-04-2020 15:49 konkursy

Aby uprzyjemnić uczniom czas oczekiwania na Święta Wielkanocne, Pani Ewa Szering zaproponowała minikonkurs na matematyczną pisankę. Wzięły w nim udział klasy: 5a, 5b, 5c, 5d oraz 8b i 8c. Uczniowie nadesłali łącznie aż 38 prac! Laureat konkursu zostanie wyłoniony w głosowaniu, ale internauci również mogą przyznać wyróżnienie specjalne autorowi wybranej pracy. Fotografie wszystkich dzieł opublikowaliśmy na szkolnym profilu Facebook (TUTAJ). Zatem „lajkujemy” i tym samym – głosujemy (do najbliższego poniedziałku)!