KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ FOTOGRAFIĘ Z WAKACJI
Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnej edycji KONKURSU NA NAJCIEKAWSZĄ FOTOGRAFIĘ Z WAKACJI. Zdjęcia należy przesyłać przez MobiDziennik do opiekuna konkursu – Pani Marty Barbasz-Sztajno do dnia 24 sierpnia. W treści wiadomości autor zdjęcia powinien podać swoje imię, nazwisko i klasę, a także tytuł fotografii. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi we wrześniu, a nadesłane prace będzie można obejrzeć już w dniu powitania nowego roku szkolnego.
Regulamin konkursu
1. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie zdjęcia autorstwa uczniów Naszej Szkoły.
2. Udział w konkursie jest równocześnie zgodą na publikację nadesłanego zdjęcia.
3. Jeden uczestnik może przesłać maksymalnie cztery prace.
4. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 18 września. Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe.






DZIEŃ SPORTU W NASZEJ SZKOLE
WYCIECZKI KLASY 1A
KONKURS PIĘKNEGO PISANIA DLA KLAS 2-3
DZIEŃ BEZ PLECAKA