KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ FOTOGRAFIĘ Z WAKACJI ROZSTRZYGNIĘTY!
Po raz drugi zwycięzcą został Jonatan Czyż. Jego fotografia pt. „Orzechowo obok Ustki” to nasz numer jeden. II miejsce zajęło zdjęcie "Ruiny ołowianego meczetu" autorstwa Kingi Krzykowskiej. Jury przyznało również jedno wyróżnienie. Otrzymuje je Dominika Klec za fotografię pt. "Oko w oko". Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy. Prace nadesłane na konkurs będzie można oglądać na gazetce koło pokoju nauczycielskiego w budynku B.






DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC