KONKURS PIĘKNEGO PISANIA DLA KLAS 2-3
Od września do maja trwał Konkurs Pięknego Pisania dla klas 2-3. W konkursie wzięli udział licznie uczniowie klas drugich i trzecich, ale nie wszyscy wytrwali do końca konkursu. Co jakiś czas uczniowie otrzymywali do przepisania teksty - zwracano uwagę na kształt liter, połączenia literowe oraz estetykę zapisu. Głównym warunkiem konkursu jest przepisywanie tekstów piórem stalówkowym nieścieralnym.
Oto lista laureatów w poszczególnych grupach:
Klasy drugie:
I miejsce: Anastazja Bańczewska (klasa 2c)
II miejsce: Cezary Baniak (klasa 2a) oraz Jakub Lorek (klasa 2d)
III miejsce: Nikola Jakubiec (klasa 2c)
Klasy trzecie:
I miejsce: Nikola Kesner (klasa 3c)
II miejsce: Jakub Żołnierczyk (klasa 3c)
III miejsce: Sara Banaszak (klasa 3a)
Serdecznie gratulujemy!
Konkurs przygotowała i przeprowadziła pani Izabela Morys






WYCIECZKI KLASY 1A
KONKURS PIĘKNEGO PISANIA DLA KLAS 2-3
DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C