Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

KONKURS PIĘKNEGO PISANIA DLA KLAS 2-3

24-06-2026 10:55 konkursy

Od września do maja trwał Konkurs Pięknego Pisania dla klas 2-3. W konkursie wzięli udział licznie uczniowie klas drugich i trzecich, ale nie wszyscy wytrwali do końca konkursu. Co jakiś czas uczniowie otrzymywali do przepisania teksty - zwracano uwagę na kształt liter, połączenia literowe oraz estetykę zapisu. Głównym warunkiem konkursu jest przepisywanie tekstów piórem stalówkowym nieścieralnym.
Oto lista laureatów w poszczególnych grupach:

Klasy drugie:

I miejsce: Anastazja Bańczewska (klasa 2c)

II miejsce: Cezary Baniak (klasa 2a) oraz Jakub Lorek (klasa 2d)

III miejsce: Nikola Jakubiec (klasa 2c)

Klasy trzecie:

I miejsce: Nikola Kesner (klasa 3c)

II miejsce: Jakub Żołnierczyk (klasa 3c)

III miejsce: Sara Banaszak (klasa 3a)

Serdecznie gratulujemy!

Konkurs przygotowała i przeprowadziła pani Izabela Morys