KONKURS PLASTYCZNY "RECYKLING - DAJMY ŚMIECIOM DRUGIE ŻYCIE"

23-04-2020 8:29 konkursy

Zapraszamy uczniów klas I-III Naszej Szkoły do udziału w konkursie plastycznym "Recykling - dajmy śmieciom drugie życie", który organizowany jest przez nauczycieli świetlicy. Poniżej przedstawiamy regulamin rywalizacji.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO „Recykling - dajmy śmieciom drugie życie”

Konkurs organizowany jest przez nauczycieli świetlicy w Szkole Podstawowej nr 32 w Bielsku-Białej.

1. Cele konkursu:

– dostarczenie wiedzy na temat recyklingu i powtórnego wykorzystania odpadów;

– rozwijanie inwencji twórczej w zakresie plastyki;

– rozwijanie sprawności manualnej i zdolności plastycznych;

– promowanie twórczości dziecięcej.

2. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1-3 Naszej Szkoły.

3. Czas trwania konkursu: od 24.04.2020 r. do 18.05.2020 r.

4. Dowolny temat, forma i technika wykonania pracy - liczymy na waszą kreatywność 😉 (mogą to być recyklingowe ludziki, stworki, zwierzątka, zabawki itp.).

5. Materiał, który będzie wykorzystany musi pochodzić z odpadów/recyklingu (np. plastikowa butelka, nakrętki, papier, opakowania po różnych produktach).

6. Każdy uczestnik może wykonać maksymalnie jedną pracę, indywidualnie lub z pomocą opiekuna.

7. Zdjęcie gotowej pracy należy wysłać na adres mailowy: swietlica-sp32@wp.pl.

8. Kryteria wyboru prac:

– pomysłowość;

– wrażenie artystyczne;

– wykorzystanie surowców wtórnych.

9. Ogłoszenie wyników odbędzie się 20 maja 2020 r. Nagrodą w konkursie jest dyplom i drobne upominki.

10. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły.

11. Zdjęcia nadesłanych prac pozostają do dyspozycji organizatora konkursu. Udział w konkursie jest jednoznaczny z przyznaniem prawa do wykorzystania prac oraz danych personalnych w celu popularyzacji konkursu. Zgłoszenie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu, zgodą na publikację danych osobowych z zamieszczeniem fotografii pracy na stronach internetowych.