KONKURS WIEDZY O HISTORII BIELSKA I BIAŁEJ

22-10-2021 5:37 konkursy

Zapraszamy do udziału w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Historii Bielska i Białej. Zostanie on zorganizowany z okazji 70. rocznicy połączenia Bielska i Białej w Bielsko-Białą.

Regulamin konkursu

1. Cel konkursu: popularyzacja wiedzy regionalnej związanej z historią miasta, w którym mieszkamy

2. Forma konkursu: test w formie pisemnej

3. Zasady organizacyjne:

a) konkurs skierowany jest do uczniów klas VI-VIII

b) konkurs odbędzie się w dniu 29 listopada 2021 r. (poniedziałek)

c) uczniowie mogą zgłaszać chęć wzięcia udziału w konkursie do dnia 25 listopada br. Panu Sławomirowi Porębskiemu

d) test konkursowy będzie obejmował treści przekazane uczniom, którzy zgłoszą chęć udziału w konkursie

4. Nagrody:

a) oceny z historii z wagą 2

b) nagrody książkowe lub rzeczowe za I, II i III miejsce

5. Organizatorem konkursu jest Pan Sławomir Porębski.