KONKURS WIEDZY O POWIETRZU I ZMIANACH KLIMATU
18 marca 2025 r. uczennice z klas ósmych reprezentowały naszą szkołę w kolejnej, IV już edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Antysmogowej. Zadaniem uczestników było udzielenie poprawnych odpowiedzi na 40 pytań testowych. Katarzyna Halama z kl. 8d i Julia Ostrowska z kl. 8c zostały zakwalifikowane do następnego, wojewódzkiego etapu tej Olimpiady.
Gratulujemy Kasi i Julce dotychczasowych osiągnięć i życzymy im awansu do finału! Koordynatorem projektu jest Pani Maria Joniec.






WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
WYCIECZKA KLASY III B
„JEDNO ŻYCZLIWE SŁOWO LUB GEST MOŻE ZMIENIĆ CAŁY D...
PROJEKT EDUKACYJNY W KLASACH DRUGICH „KLASA W TERE...