LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI W SP 32 – KLOCKI KONSTRUKCYJNE

24-03-2022 5:00 nasze zainteresowania

W klasach młodszych w ostatnim czasie pojawiły się nowe pomoce dydaktyczne, które Nasza Szkoła otrzymała w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Dużym zainteresowaniem najmłodszych cieszą się klocki konstrukcyjne, z których każdy może zbudować wymarzony projekt. O tym, że klocki są atrakcyjne dla uczniów, świadczy fakt, iż zabawa nie odbywa się tylko na lekcjach, ale jest także kontynuowana podczas przerw. Bardzo się cieszymy, że od najmłodszych lat możemy wspierać rozwój najmłodszych uczniów poprzez zajęcia z wykorzystaniem kreatywnych pomocy.