Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

LAUREACI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU!!!

01-06-2023 15:00 konkursy

30 maja 2023 r. w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej odbyła się uroczysta gala laureatów XXVI Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz” zorganizowanego przez Wydział Katechetyczny Kurii Bielsko-Żywieckiej i Towarzystwo Katechetyczne „Jonasz” ze Skoczowa. W czasie podsumowania wyników konkursu Jan Ślusarczyk odebrał statuetkę i dyplom za I miejsce w kategorii klas III-IV. II miejsce w kategorii klas V-VI zajął Szymon Ślusarczyk natomiast Remigiusz Śledź uzyskał tytuł laureata. Ponadto Adrian Rzepka został finalistą w kategorii klas VII-VIII. W tym roku uczestnicy musieli wykazać się znajomością Ksiąg Mojżeszowych. Gratulujemy naszym laureatom wiedzy i uzyskania wysokich wyników. Uczniów do konkursu przygotowali: Pani Anna Bykowska, Ksiądz Łukasz Kasprzak oraz Ksiądz Dawid Kubień.