Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

LEKCJA GOTOWANIA W LABORATORIACH PRZYSZŁOŚCI

Wrapy to ciekawy pomysł na szybkie, a przede wszystkim smakowite danie, które można serwować o różnych porach dnia. Mogą być wyśmienitą przekąską między posiłkami, jak również podstawą szybkiego śniadania czy dania głównego. Sycący wrap to świetna propozycja, zwłaszcza gdy masz niewiele czasu na przygotowanie posiłku. Takie przekąski uczniowie Naszej Szkoły przygotowywali ostatnio na zajęciach kółka technicznego pod kierunkiem Pani Sabiny Bysko. Były wrapy z kurczakiem w sosie słodko-kwaśnym oraz z chrupiącymi warzywami. Na zajęciach uczniowie wykorzystali sprzęt zakupiony w ramach programu „Laboratoria Przyszłości” – płyty indukcyjne, patelnie, zestawy talerzy, kubki, sztućce oraz deski do krojenia. „Laboratoria Przyszłości” to największe w historii wsparcie dla wszystkich szkół podstawowych w Polsce! Drukarki 3D, mikrokontrolery, roboty, sprzęt do nagrań i inne nowoczesne wyposażenie pojawiło się we wszystkich polskich szkołach.

 

#LaboratoriaPrzyszłości#LaboratoriaPrzyszlosciLaboratoria Przyszłości