Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

MAMY JUŻ 30 SZKOLNYCH GLOBTROTERÓW!!!

Z radością informujemy, że grono Szkolnych Globtroterów znów się powiększyło i aktualnie ukończeniem projektu może się pochwalić aż 30 uczniów Naszej Szkoły. Ostatnio dołączyli do nich: Martyna Szkorupa oraz Maksymilian Mamica. GRATULUJEMY!!! Wiemy jednak, że to jeszcze nie jest koniec. Wielu uczniom do zdobycia tego zaszczytnego miana brakuje tylko jednej lub dwóch tras, a do końca zabawy pozostało półtora miesiąca. Trzymamy za Was kciuki! Nagrody czekają! Do podjęcia wyzwania zapraszamy także pozostałych uczniów Naszej Szkoły! Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy, mapy oraz opisy wszystkich tras znajdują się tutaj: https://www.sp32bb.pl/szkolny-globtroter.