MECZ POLSKA – UKRAINA

16-06-2023 6:07 sport

W ostatni czwartek (15 czerwca) w Naszej Szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenia sportowe. W sali gimnastycznej budynku B rozegrany został mecz siatkówki Polska – Ukraina. Rywalizacja była zacięta, a walka toczyła się do ostatniego punktu. Wynik meczu był wyrównany, jednak ostatecznie rozgrywki zakończyły się zwycięstwem uczniów reprezentujących Polskę. Naszym koleżankom i kolegom z Ukrainy nie można było jednak odmówić hartu ducha, kondycji fizycznej i ogromnych umiejętności. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę. Mecz zorganizowały: Pani Aldona Słonka i Pani Dorota Rybińska.