Przejdź do treści Przejdź do menu

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY „EMOCJA”

13-01-2022 5:00 profilaktyka i wychowanie

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas: 2c, 3d, 4c, 4d, 6a, 6b oraz 7f biorą udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Emocja”. Program składa się z pięciu modułów. W pierwszym  poprzez ciekawe ćwiczenia i zabawy uczniowie uczyli się myśleć kreatywnie, w drugim – wzbogacali swoją wyobraźnię. W trzecim module, realizowanym obecnie, uczniowie przekonują się, jak ważne są w życiu słowa i tolerancja wobec innych. Ale to nie wszystko, przed nami jeszcze 2 moduły! Nauczyciele prowadzący zajęcia w ramach projektu to: Pani Małgorzata Józefowicz, Pani Izabela Szczepanek, Pani Aleksandra Wojtanowicz (współprowadząca Pani Bożena Hubert), Pani Barbara Beruś-Kluka, Pani Sabina Knapik (współprowadząca Pani Barbara Jurkiewicz), Pani Marta Barbasz-Sztajno oraz Pani Maria Joniec.