Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY „BAJKOWA MATEMATYKA”

19-04-2024 6:30 konkursy

W poniedziałek (15 kwietnia) na terenie Naszej Szkoły odbył się I Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Bajkowa Matematyka” zorganizowany przez Bielsko-Bialski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 32 im. Jana III Sobieskiego w Bielsku-Białej. Udział w nim wzięli uczniowie drugich klas bielskich szkół podstawowych. Trzyosobowe drużyny zmierzyły się z nietypowymi zadaniami matematycznymi. Rywalizacja toczyła się również indywidualnie. Zwycięzcami współzawodnictwa drużynowego została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 im. Macierzy Szkolnej w Bielsku-Białej, natomiast I miejsce w kategorii indywidualnej wywalczył uczeń ze Szkoły Podstawowej nr 36 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielsku-Białej. Wśród zaproszonych Gości byli: Zastępca Prezydenta Miasta Pan Piotr Kucia, Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Pani Agnieszka Herma, Dyrektor BBODN Pani Halina Juraszczyk oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 32 im. Jana III Sobieskiego Pani Edyta Zaczek. Oczekiwanie na wyniki wszystkim zgromadzonym umilił pokaz judo przygotowany przez uczniów Naszej szkoły pod kierunkiem trenera Pani Agnieszki Chlipały.