Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

MIEJSKIE OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada 2023 r. w Bielsku-Białej odbyły się obchody 105. rocznicy Odzyskania Niepodległości. W kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego odbyła się msza święta w intencji Ojczyzny. Następnie uczestnicy przeszli na cmentarz Wojska Polskiego, gdzie odbył się apel pamięci z udziałem Kompanii Honorowej 18. Bielskiego Batalionu Powietrznodesantowego. Wspólnie odśpiewano hymn, na maszt została wciągnięta biało-czerwona flaga, a delegacje złożyły kwiaty pod pomnikiem poległych w walce o wolność. W uroczystościach uczestniczyła reprezentacja Naszej Szkoły pod opieką Pani Ewy Szering i Pana Marcelina Makowskiego. Po raz pierwszy w obchodach wziął udział nasz poczet sztandarowy wraz z nowym sztandarem Szkoły Podstawowej nr 32 im. Jana III Sobieskiego. Musimy przyznać, że prezentował się wspaniale!