MONITORUJEMY JAKOŚĆ POWIETRZA
Z pewnością zauważyliście, że nad wejściem głównym do budynku A Naszej Szkoły zainstalowane zostało interesujące urządzenie – to czujnik jakości powietrza z tablicą LED. Możemy z niej odczytać stężenie pyłu zawieszonego w powietrzu, a kolor światła oraz symbol „buźki” zdradzi nam, czy jest ono dla nas bezpieczne. Czujnik został zamontowany w ramach realizacji projektu Edukacyjna Sieć Antysmogowa, który służy zwiększeniu świadomości uczniów, rodziców i nauczycieli w zakresie szeroko rozumianej ekologii, przede wszystkim w zakresie problematyki jakości powietrza jako wspólnego dobra o szczególnym znaczeniu.






ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
WYCIECZKA KLASY III B
„JEDNO ŻYCZLIWE SŁOWO LUB GEST MOŻE ZMIENIĆ CAŁY D...