NAJNOWSZY NUMER "ECHA SZKOŁY"!

25-05-2019 7:16 nasze zainteresowania

Pragniemy oddać w Wasze ręce kolejny numer dwumiesięcznika „Echo Szkoły”! Tym razem prezentujemy w nim wydarzenia, które miały miejsce w marcu i kwietniu. Tematem przewodnim aktualnego wydania uczyniliśmy Dzień Otwarty zorganizowany 14 marca 2019 roku. Cieszył się on wielkim zainteresowaniem i sprowadził do Naszej Szkoły wielu przemiłych gości. Oprócz tego jak zwykle przygotowaliśmy dla Was sporą dawkę rozrywki, teksty, dzięki którym wzbogacicie swoją wiedzę oraz liczne sprawozdania ze szkolnych imprez. Zapraszamy wszystkich do lektury naszego czasopisma! Aby je pobrać, wystarczy kliknąć TUTAJ!