NASI LAUREACI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU!!!

31-05-2022 12:00 konkursy

Finał XXV edycji Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz” odbył się 11 maja 2022 r. w gmachu Kurii Diecezji Bielsko-Żywieckiej w Bielsku-Białej. Po przerwie spowodowanej pandemią młodzi ludzie ze szkół podstawowych i średnich z terenu Śląska i Małopolski, ale także z innych zakątków Polski znowu mogli się spotkać na ostatnim i najtrudniejszym etapie zmagań. Tematem tegorocznej edycji była Ewangelia św. Marka. Laureatami konkursu z Naszej Szkoły zostali: Jan Ślusarczyk (klasa 2a), który zajął  II miejsce oraz Remigiusz Śledź (klasa 4d). Ponadto tytuł finalistki uzyskała Julia Ślusarczyk (klasa 8c). Uczniów do konkursu przygotowali: Ks. Tomasz Kramarczyk oraz Ks. Dawid Kubień. Wszystkim uczestnikom, również tym z etapu szkolnego i rejonowego, gratulujemy rozległej wiedzy. Kolejna edycja konkursu już za rok!