NASZA SZKOŁA UCZCIŁA DZIEŃ CHEMIKA!

13-06-2023 5:42 konkursy

Dzień Chemika jest dorocznym świętem na cześć wszystkich chemików i pracowników zakładów chemicznych w Polsce. Obchodzony jest w pierwszą niedzielę czerwca, a początek temu świętu dało Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego. Z tej okazji 6 czerwca 2023 roku w Naszej Szkole odbył się Szkolny Konkurs Chemiczny „Woda i roztwory wodne”. Uczestnicy wykazali się wiadomościami dotyczącymi wody i roztworów wodnych oraz umiejętnością analizy i wyciągania wniosków z rożnych procesów zachodzących w przyrodzie. Poniżej prezentujemy wyniki rywalizacji.

I miejsce: Aleksandra Kapała (7b)
II miejsce: Adrian Rzepka (8d)
III miejsce: Julia Antolak (8d)
wyróżnienia: Robert Zera (8f), Marcel Barut (8f)

Serdecznie gratulujemy! Zwycięzcom zostaną wręczone nagrody książkowe oraz dyplomy. Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Pani Dorota Kaczmarczyk-Robak.