Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

NASZE ÓSMOKLASISTKI – WYRÓŻNIONE!

Właśnie rozstrzygnięto konkurs „Cycle. Moja apka” zorganizowany w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Akademia Dojrzewania Lactacyd”, do którego przystąpiła Nasza Szkoła, realizując jego założenia na zajęciach wychowania do życia w rodzinie. Z przyjemnością informujemy, że zespół uczennic ósmych klas w składzie: Julia Ślusarczyk (8c), Justyna Taratuta (8c) i Karolina Kisiała (8d) zdobył wyróżnienie! Dzięki wysiłkom dziewcząt Nasza Szkoła otrzyma plansze edukacyjne, a uczennice – zestawy kosmetyków Lactacyd. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli nas wesprzeć, oddając głosy, by projekt ósmoklasistek mógł trafić pod obrady jury. Wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Prace nad projektem konkursowym koordynowała Pani Aurelia Woźniak.