NASZE SUKCESY W OGÓLNOPOLSKIM FINALE ZAWODÓW
8 grudnia w Wiśle odbył się Ogólnopolski Wielki Finał Zimowego Testu Sprawności w ramach Zimowej Akademii Sportu zorganizowany przez BDB EVENT oraz Stowarzyszenie Animacji Kultury i Sportu „Anima Pro Activ”. W zawodach wystartowało 85 uczestników, którzy zostali wyłonieni podczas eliminacji w poszczególnych miastach. Nasi uczniowie, dzielnie walcząc, godnie reprezentowali Naszą Szkołę. Zawodnicy startowali w następujących konkurencjach: bieg i laserowa strzelnica, curling – pchnięcie kamieni, hokej – slalom z krążkiem oraz strzały do bramki. Podczas zawodów sportowych uczniowie wykazali się podczas biathlonu – koncentracją i celnymi strzałami, następnie podczas curlingu – precyzją i spokojem, a w hokeju – szybkością i sprawnością.
Starania naszych reprezentantów opłaciły się! Konrad Tlałka awansował do półfinału, natomiast Anastasiia Kyrychenko zajęła III miejsce! Brawo! Serdecznie gratulujemy!!! Uczniów do zawodów przygotowała Pani Aldona Słonka.






DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC