O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM

W bieżącym tygodniu uczniowie Naszej Szkoły zostali zaproszeni na kolejny cykl spotkań z przedstawicielem Straży Miejskiej. Tym razem Pan Mirosław Mroźny przygotował dla czwarto- i piątoklasistów prelekcję, której tematem jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Zajęcia zorganizowane w reżimie sanitarnym (każdy oddział indywidualnie) stanowią dodatkową formę przygotowania do egzaminu na kartę rowerową, który już wkrótce czeka naszych uczniów. Definicja drogi, obowiązkowe wyposażenie roweru oraz pierwszeństwo na skrzyżowaniu to tylko nieliczne zagadnienia poruszane podczas spotkania. Dziękujemy Naszemu Gościowi – Panu Mirosławowi Mroźnemu – za poświęcony czas i kolejne interesujące zajęcia.