O EGZAMINACH I REKRUTACJI

28-09-2018 17:13 profilaktyka i wychowanie

W środę (26.09) na zajęciach z wychowawcą uczniowie wszystkich oddziałów klasy ósmej i trzeciej gimnazjalnej spotkali się z Panią Pedagog Katarzyną Przybył, która przedstawiła informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020 oraz zagadnienia dotyczące szczegółowych sposobów dostosowania warunków i form przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty i egzaminu gimnazjalnego w roku szkolnym 2018/2019. Natomiast w czwartek (27.09) w spotkaniu na ten sam temat wzięli udział rodzice. Prelekcję poprowadzili: Pani Dyrektor Alicja Procner oraz Pan Wicedyrektor Grzegorz Wójtowicz.