ÓSMOKLASIŚCI – POŁAMANIA PIÓR!
Drodzy Ósmoklasiści! Przed Wami niezwykle ważne wydarzenie – Egzamin Ósmoklasisty. Życzymy Wam, aby lata nauki zaowocowały wysokimi wynikami, które nie tylko spełnią Wasze oczekiwania, ale również otworzą Wam drzwi do wymarzonych szkół ponadpodstawowych oraz pomogą w realizacji życiowych planów. Podczas egzaminu niech towarzyszą Wam: spokój, skupienie, umiejętność podejmowania trafnych decyzji oraz wiara we własne umiejętności. Bardzo mocno trzymamy za Was kciuki! Powodzenia!






WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
WYCIECZKA KLASY III B
„JEDNO ŻYCZLIWE SŁOWO LUB GEST MOŻE ZMIENIĆ CAŁY D...
PROJEKT EDUKACYJNY W KLASACH DRUGICH „KLASA W TERE...