OSTATNI DZIEŃ – OSTATNIA SZANSA NA ODDANIE GŁOSU!!!

09-10-2021 5:00 ogłoszenia organizacja

Wszystkie ręce na pokład! Jeszcze tylko dzisiaj można oddać głos w ramach Budżetu Obywatelskiego. Jutro będzie już za późno… Jeśli jeszcze ktoś nie zagłosował, prosimy o wsparcie naszego projektu pt. „Cyfrowa Szkoła Podstawowa nr 32 w Wapienicy – modernizacja pracowni komputerowych i sieci szkolnej”!

Aby zagłosować, należy:

- wejść na stronę: http://obywatelskibb.pl/cyfrowa-szkola-podstawowa-nr-32-w-wapienicy-modernizacja-pracowni-komputerowych-i-sieci-szkolnej;

- kliknąć pomarańczowe pole „WYBIERZ”;

- przejść do głosowania i postępować zgodnie z dalszymi wskazówkami.