Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

OSTATNI TYDZIEŃ NA ODDANIE GŁOSU W PLEBISCYCIE EDUKACYJNYM!

16-11-2023 5:38 konkursy

Jeszcze tylko przez tydzień trwa Wielki Plebiscyt Edukacyjny, do którego Uczniowie i ich Rodzice zgłosili: Naszą Szkołę, jej Dyrektora oraz Nauczycieli.

Aby oddać głos na Nasza Szkołę, kliknij TUTAJ.  

Aby oddać głos na Panią Dyrektor Edytę Zaczek, kliknij TUTAJ.

Aby oddać głos na Panią Sabinę Bysko, kliknij TUTAJ.

Aby oddać głos na Panią Aurelię Woźniak, kliknij TUTAJ.

Aby oddać głos na Panią Dorotę Kaczmarczyk-Robak, kliknij TUTAJ.

Dziękujemy za każdy oddany głos!