OTWARCIE BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO!

11-10-2018 16:56 imprezy i uroczystości

11 października 2018 roku w Naszej Szkole uroczyście otwarto boisko wielofunkcyjne z pełnym wyposażeniem. Jego budowę sfinansowano z budżetu miasta. To kolejna inwestycja, jaką poczyniono w SP 32 w ostatnich miesiącach. W szkolnej auli zgromadzili się tego dnia zaproszeni goście, m.in. Zastępca Prezydenta Miasta Bielska-Białej Pan Lubomir Zawierucha, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Jarosław Klimaszewski, Radny Rady Miejskiej, Przewodniczący Komisji Edukacji i Kultury Pan Piotr Ryszka, Naczelnik Wydziału Kultury Fizycznej i Sportu Urzędu Miejskiego Pan Ryszard Radwan, Zastępca Dyrektora Miejskiego Zarządu Oświaty Pan Janusz Kaps oraz Inspektor Miejskiego Zarządu Oświaty Pani Elżbieta Milewska. Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Bielsku-Białej reprezentowała Wizytator Pani Karolina Kaliska-Skrabania. Obecni byli również przedstawiciele środowiska lokalnego, dyrektorzy zaprzyjaźnionych przedszkoli i szkół, uczniowie, rodzice, nauczyciele, a także kierownictwo szkoły. Spotkanie rozpoczęła Dyrektor Szkoły Pani Alicja Procner, która przywitała wszystkich przybyłych, podziękowała władzom miasta i przypomniała znaczące sukcesy sportowe uczniów SP 32.  Potem swoje przemówienie wygłosił Zastępca Prezydenta Miasta Pan Lubomir Zawierucha. Kolejnym punktem programu była część artystyczna przygotowana przez dzieci i ich nauczycieli. Zabawne scenki kabaretowe prezentujące poszczególne dyscypliny sportowe przeplecione zostały piosenkami, pokazami tańca czy gimnastyki artystycznej. Następnie wszyscy goście przeszli na boisko szkolne, gdzie Wiceprezydent Miasta oraz Dyrektor Szkoły dokonali przecięcia wstęgi i tym samym oficjalnie otworzyli boisko sportowe. Poświęcenia obiektu dokonał ks. Adrian Mętel. Na wszystkich w szkolnej stołówce czekał potem słodki poczęstunek. Najciekawsze zdjęcia z uroczystości można obejrzeć TUTAJ.