PIERWSZE W TYM ROKU SZKOLNYM SUKCESY SPORTOWE!

22-09-2022 20:37 konkursy sport

22 września na stadionie lekkoatletycznym „SPRINT” w Wapienicy odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym impreza sportowa pod nazwą „Czwartki Lekkoatletyczne” zorganizowana przez Klub Sportowy „SPRINT”, Urząd Miejski w Bielsku-Białej oraz BBOSIR. W zawodach uczestniczyła również reprezentacja Naszej Szkoły w składzie:  Mariia Beznosenko, Magdalena Jania, Liliana Krzak, Lilia Kwaśniewska, Kinga Pałucha oraz Szymon Ślusarczyk. Z radością informujemy, że Kinga Pałucha zajęła I miejsce w biegu na 60 metrów. Gratulujemy! Uczniów do zawodów przygotowała Pani Anna Wojtyczka.