PIERWSZOKLASIŚCI ŚWIĘTOWALI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

28-11-2018 14:45 imprezy i uroczystości

„Nie obejdzie się bez misia” – tak pisała w swoim wierszu Maria Czerkawska. W ostatni piątek (23 listopada) obchodziliśmy w Naszej Szkole niezwykłe święto – Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie klasy pierwsze spotkały się w jednej z sal, aby wspólnie celebrować to wspaniałe święto. W tym dniu każdy mógł przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego misia. Wspólnie obejrzeliśmy ciekawą prezentację przedstawiającą historię powstania maskotki. Przywołaliśmy bohaterów bajek i książek, których główną postacią jest miś. Wszystkim pierwszoklasistom niezwykle spodobał się miś Uszatek, Coralgol, a także Paddington i Kubuś Puchatek. Jak przystało na prawdziwe urodziny wszyscy uczniowie odśpiewali sto lat, tuląc się do swoich maskotek. Na zakończenie obejrzeliśmy wspólnie bajkę, której głównym bohaterem był miś Uszatek. Imprezę przygotowała Pani Marcelina Piechota.