Przejdź do treści Przejdź do menu

PIERWSZOKLASIŚCI W ZAKŁADZIE GOSPODARKI ODPADAMI

„Każdego dnia zrób coś dobrego dla swojej planety” – pod takim hasłem pierwsze klasy udały się do Zakładu Gospodarki Odpadami w Bielsku-Białej na warsztaty edukacyjne z dziedziny gospodarki odpadami, segregacji odpadów oraz recyklingu. Warsztaty miały na celu wzrost świadomości naszych najmłodszych uczniów między innymi w zakresie prawidłowej segregacji odpadów oraz utrwalenie wiadomości na temat recyklingu. Przygotowane zajęcia miały charakter warsztatowy, uczniowie bardzo chętnie brali udział w zadaniach przygotowanych specjalnie dla nich. Z dużą aktywnością podejmowali wyzwania związane z segregacją odpadów, a pani prowadząca była pod ogromnym wrażeniem wiedzy naszych pierwszoklasistów. Koło fortuny czy magiczna chusta to tylko niektóre zabawy, które zachwyciły i zaangażowały wszystkich uczestników do działania. Mamy nadzieję, że tak zdobyta wiedza pozostanie z uczniami na dłużej. W warsztatach uczestniczyły: klasa 1a pod opieką Pani Renaty Małysz, klasa 1b pod opieką Pani Marceliny Piechoty i klasa 1c pod opieką Pani Łucji Dendys.