PO RAZ KOLEJNY POMAGAMY HIPOLITOWI!

25-01-2019 13:25 wolontariat

Nasza Szkoła kolejny rok z rzędu podjęła współpracę z Fundacją „Dzieci Afryki”. Celem tej współpracy jest wsparcie finansowe uczniów Szkoły Muzycznej w Bouar (Republika Środkowoafrykańska), a szczególnie chłopca o imieniu Hipolit. Raz w miesiącu przeprowadzane są zbiórki na terenie Naszej Szkoły - wolontariusze wchodzą do wszystkich sal lekcyjnych w obu budynkach. Najbliższa zbiórka przeprowadzona zostanie w piątek (25 stycznia). Serdecznie zapraszamy do wsparcia tej akcji! Jej koordynatorem jest Pani Dorota Wojdyła-Kondracka.