PODSUMOWANIE „ABC DOBREGO WYCHOWANIA”

W ubiegłym tygodniu w klasach młodszych odbyło się ostatnie spotkanie z cyklu „ABC Dobrego Wychowania”. Przez cały rok szkolny nasi najmłodsi uczniowie uczyli się, jak bezpiecznie korzystać z Internetu oraz poznawali podstawy netykiety, czyli kultury zachowania w sieci. W trakcie ostatniego spotkania, które odbyło się w auli, wszyscy uczniowie wzięli udział w teście wiedzy, który miał na celu podsumowanie i sprawdzenie najważniejszych wiadomości poznanych w ciągu całego roku. Pierwszaki, podobnie jak starsi koledzy i koleżanki, bezbłędnie odpowiedzieli na postawione pytania. Działania podjęte w tym roku szkolnym zostały zgłoszone do Polskiego Centrum programu Safer Internet, które tworzą Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Całoroczny cykl warsztatów „ABC Dobrego Wychowania” przygotowała Pani Marcelina Piechota.