PODSUMOWANIE ZBIÓRKI DLA SCHRONISKA
26-03-2024 5:56
wolontariat
Serdecznie dziękujemy Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom za udział w zbiórce dla Schroniska Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej „Reksio”. Akcja zakończyła się ogromnym sukcesem. Karmę dla zwierząt, żwirek dla kotów, koce i wszystkie akcesoria zostały przekazane dla schroniska.






ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
WYCIECZKA KLASY III B
„JEDNO ŻYCZLIWE SŁOWO LUB GEST MOŻE ZMIENIĆ CAŁY D...