PODZIĘKOWANIA DLA NASZEJ SZKOŁY!

Nasza Szkoła otrzymała dyplom oraz podziękowania, których treść prezentujemy.

Szanowni Państwo,
w imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się do naszej akcji „Szkoła do hymnu”. W tym roku do wspólnego śpiewania hymnu, w piątek, 8 listopada o godz. 11:11, przystąpiło w sumie 4 121 529 uczniów oraz 405 399 nauczycieli w całej Polsce i poza granicami kraju. Łącznie swój udział w akcji zgłosiło 20 475 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa zaangażowania. W załączeniu przekazuję Państwu pamiątkowy dyplom z podziękowaniem za udział w akcji.

Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy MEN