PODZIĘKOWANIA ZA NAGRODY DLA SZKOLNYCH GLOBTROTERÓW!

W imieniu uczniów, rodziców, koordynatora projektu oraz kierownictwa szkoły bardzo dziękujemy Panu Przemysławowi Smyczkowi – Naczelnikowi Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej za przekazanie wydawnictw (albumów, broszur, map) oraz innych materiałów promujących Miasto i region (maskotek, odblasków, magnesów, artykułów papierniczych) na nagrody dla uczestników II edycji projektu „Szkolny Globtroter”. Nagrody te staną się dodatkową motywacją dla uczniów, co przełoży się na zwiększenie liczby uczestników, a to z kolei wpłynie na poprawę ich kondycji zdrowotnej (fizycznej i psychicznej) tak ważnej w aktualnej sytuacji epidemicznej. Bardzo dziękujemy!!!