PODZIĘKOWANIE
Dziękujemy wszystkim Nauczycielom, Pracownikom, Rodzicom, Uczniom oraz Absolwentom Szkoły Podstawowej nr 32 im. Jana III Sobieskiego oraz Gimnazjum nr 15 im. Jana III Sobieskiego za udział w nabożeństwie żałobnym odprawionym za Sławomira Porębskiego – naszego Przyjaciela, Kolegi, Wychowawcy i Nauczyciela. Pamięć o Zmarłym na zawsze pozostanie w naszych sercach.






WYCIECZKI KLASY 1A
KONKURS PIĘKNEGO PISANIA DLA KLAS 2-3
DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C