PODZIĘKOWANIE OD RADY OSIEDLA GÓRNE PRZEDMIEŚCIE
Nasza Szkoła otrzymała podziękowanie od Rady Osiedla Górne Przedmieście za zaangażowanie w zbiórkę w ramach akcji charytatywnej „Ciepła Paczka dla Seniora”.
Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę i dołożyli swoją cegiełkę do tej pięknej akcji pomocy osobom starszym.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Wasze wielkie serca, życzliwość i gotowość do niesienia dobra.







DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC