POMÓŻMY ALANOWI! ZBIÓRKA NA RZECZ UCZNIA NASZEJ SZKOŁY!

04-02-2019 13:06 wolontariat

W środę (6 lutego) zostanie przeprowadzona kolejna zbiórka dla Alana Mikołajczyka – ucznia Naszej Szkoły. We wrześniu 2017 r. u chłopca zdiagnozowano rozległy guz kości biodrowej – mięsak Ewinga. Alan rozpoczął chemioterapię. Okazało się też, że guz dał przerzuty do płuc. Choć nieznany jest koniec leczenia, chłopiec dzielnie walczy z chorobą. Uczniowie będą mogli wrzucać dowolne kwoty pieniężne do specjalnych skarbonek Fundacji Iskierka i w ten sposób wesprzeć Alana. Całość funduszy zgromadzonych w trakcie zbiórki przeznaczona będzie na wsparcie leczenia klinicznego i rehabilitację Alana. Do wsparcia akcji serdecznie zapraszają członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu oraz koordynator zbiórki – Pani Aurelia Woźniak.