Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

POZNAJEMY NASZE PIĘKNE MIASTO!

21-06-2024 6:03 nasze zainteresowania

Klasa 4a niezwykle miło spędziła przedostatni dzień roku szkolnego. Uczniowie pod opieką Pani Agnieszki Krywult i Pani Agnieszki Kropidłowskiej-Wąsowicz skorzystali z zaproszenia Pana Konrada Łosia i wybrali się do bielskiego ratusza. Zwiedzili salę sesyjną, następnie Pan Jacek Kachel wygłosił na temat historii budynku krótki wykład, którego uczniowie wysłuchali z wielkim z zainteresowaniem. Młodzi bielszczanie spotkali się również z Wiceprezydentem Bielska-Białej Panem Adamem Ruśniakiem. Nie lada atrakcją okazało się przejście tajnym tunelem ucieczkowym, którego wejście znajduje się w parku przylegającym do ratusza. Po wizycie w ratuszu uczniowie udali się do Interaktywnego Centrum Bajki i Animacji OKO, gdzie zwiedzili interaktywną wystawę poświęconą zagadnieniom związanym z procesem tworzenia klasycznej animacji rysunkowej. Był też czas na lody i wspólne snucie wakacyjnych planów.