POZNALIŚMY ZWYCIĘZCÓW!
18 grudnia 2023 r. w Naszej Szkole odbył się konkurs na najładniej udekorowaną salę lekcyjną zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Rywalizowały ze sobą oddziały w budynku A i w budynku B. Wszystkie pomieszczenia zostały pięknie udekorowane, jednak komisja w składzie: Pani Alicja Sroka oraz Maja Gruszka, Wojciech Abratański i Lena Orkisz (przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego) wyłoniła zwycięzców. I tak w budynku A III miejsce otrzymała klasa 3b , II miejsce zajęła klasa 2a, natomiast wygrała klasa 3c. Wyróżnienia otrzymały klasy: 1d i 4b. W budynku B brąz otrzymała klasa 6a, srebro – klasa 8b, a złoto w tym roku wywalczyła klasa 7d. Wyróżnienie otrzymała klasa 5b. Wymienione oddziały otrzymały dyplomy. Wszystkim serdecznie gratulujemy!






DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC