PROGRAM „MILA DAY” W SZKOLNEJ ŚWIETLICY

17-12-2019 6:07 świetlica

W Naszej Szkole dzieci z klas trzecich uczęszczające do świetlicy szkolnej realizują program „Mila Day”. Codziennie, jeśli tylko warunki atmosferyczne są sprzyjające, uczniowie wychodzą na świeże powietrze, gdzie podczas gier i zabaw ruchowych pokonują dystans 1 mili. Zajęcia te są bardzo lubiane przez uczniów, którzy chętnie i aktywnie biorą w nich udział. To inicjatywa promująca aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży, która ma na celu zachęcenie ich do ruchu na zewnątrz. Zajęcia prowadzi Pani Aldona Słonka.