Przejdź do treści Przejdź do menu

PROSIMY O GŁOSY W BUDŻECIE OBYWATELSKIM!

23-09-2021 6:58 ogłoszenia organizacja

Prosimy o  oddanie głosu na projekt „Cyfrowa Szkoła Podstawowa nr 32 w Wapienicy – modernizacja pracowni komputerowych i sieci szkolnej" zgłoszony przez Naszą Szkołę w osiedlowym Budżecie Obywatelskim Bielska-Białej 2022.

W tym celu należy:

- wejść na stronę: https://obywatelskibb.pl/cyfrowa-szkola-podstawowa-nr-32-w-wapienicy-modernizacja-pracowni-komputerowych-i-sieci-szkolnej;

- kliknąć pomarańczowe pole „WYBIERZ”: Budżet Obywatelski Bielska-Białej 2022 Cyfrowa Szkoła Podstawowa nr 32 w Wapienicy - modernizacja pracowni komputerowych i sieci szkolnej (obywatelskibb.pl);

- przejść do głosowania i postępować zgodnie z dalszymi wskazówkami.

Proces głosowania jest krótki i bardzo łatwy. W razie potrzeby z instrukcją można zapoznać się tu: https://obywatelskibb.pl/glosowanie-elektroniczne-i-tradycyjne-wazne-informacje.

Głos można oddać w dniach 23.09-9.10. Zagłosować może każdy mieszkaniec osiedla Wapienica, nawet dzieci i młodzież. W przypadku głosowania osób do 16. roku życia w Karcie do głosowania należy zaznaczyć, że głosowanie odbywa się przy wsparciu rodzica lub opiekuna prawnego.

Prosimy o przekazanie informacji domownikom, rodzinie, sąsiadom. Bardzo liczymy na Państwa pomoc i już teraz dziękujemy!