PRZYWITALIŚMY LATO!!!

23-06-2021 5:36 imprezy i uroczystości

Wczoraj na szkolnych korytarzach i w salach lekcyjnych zrobiło się kolorowo i prawdziwie wakacyjnie. Nic dziwnego – 22 czerwca świętowaliśmy pierwszy dzień kalendarzowego lata. Uczniom Naszej Szkoły też udzielił się wakacyjny nastrój. Chętnie włączyli się do zaproponowanego przez Samorząd Uczniowski konkursu na kolorowy wakacyjny strój. Mogliśmy podziwiać zwiewne sukienki, barwne kapelusze, okulary przeciwsłoneczne czy inne gadżety kojarzące się z latem i wakacjami. Jeszcze tylko kilka dni i będzie można je wykorzystać w innych okolicznościach!