ROZSTRZYGNIĘTO SZKOLNY KONKURS WIEDZY O AIDS!

02-01-2019 13:34 profilaktyka i wychowanie

W grudniu odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o AIDS. Był on skierowany do uczniów klas 7, 8 i 3 gimnazjum. Wzięło w nim udział 16 uczniów. Test sprawdzający wiedzę na temat profilaktyki i leczenia AIDS składał się z 28 pytań zamkniętych. Na jego rozwiązanie uczestnicy mieli 30 minut. I miejsce zajął Patryk Pisarek (3GB), na II miejscu znalazła się Maja Machnio (8a), natomiast III miejsce przypadło ex aequo: Urszuli Klimczak (8a), Dawidowi Łaciakowi (3GA) oraz Emilii Bogacz (3GA). Serdecznie gratulujemy! Konkurs zorganizowały Pani Maria Joniec i Pani Katarzyna Przybył.