RUSZYŁO GŁOSOWANIE W WIELKIM PLEBISCYCIE EDUKACYJNYM!
Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, Nasza Szkoła, jej Dyrektor oraz Nauczyciele zostali zgłoszeni przez uczniów i ich rodziców do nagrody w tegorocznej edycji Plebiscytu Edukacyjnego, którego organizatorem jest „Dziennik Zachodni”. Dzisiaj ruszyło głosowanie!
Aby oddać głos na Nasza szkołę, kliknij TUTAJ.
Aby oddać głos na Panią Dyrektor Edytę Zaczek, kliknij TUTAJ.
Aby oddać głos na Panią Sabinę Bysko, kliknij TUTAJ.
Aby oddać głos na Panią Aurelię Woźniak, kliknij TUTAJ.
Dziękujemy za każdy oddany głos!






WYCIECZKI KLASY 1A
KONKURS PIĘKNEGO PISANIA DLA KLAS 2-3
DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C